Щороку Львів стає більш "електронним" та зручнішимим для населення

Все більше сервісів виконується за допомогою сучасних електронних пристроїв. Потужно впроваджуються такі методи у Львові, зокрема для створення більшої зручності для туристів. Тут вже використовують різні мобільні додатки: туристичне ознакування будівель, продають електронні квитки на фестивалі і концерти. Майже половина Львова покрито доступом до Інтернету (вільним або кодово-безкоштовним).

Львівська мерія запроваджує електронний документообіг. Минулого року було понад 100 тисяч звернень, а це тони паперу. Е-урядування зекономить майже 400 тисяч гривень, які йшли на папір. Зменшаться витрати на поїздки мешканців. Процеси міської влади стануть публічними.

П’ятьма мовами створюється три аудіотури містом (за рахунок європейських коштів). Буде встановлено 22 інформаційних покажчики на маршрутах, котрі будуть спрямовувати туристів по відпрацьованих місцях.

Система онлайн бронювання буде ще й приносити частину надходжень в бюджет міста. 


На електронну карту Львова внесена інформація про 2000 об’єктів, де є детальні дані про соціально значущі місця: музеї, бібліотеки, аптеки, садочки. Проведено туристичне ознакування Львова. За допомогою QR-кодів можна прочитати основну інформацію про туристичні об’єкти і послуги.

У Львові успішно працює проект «Туристичний барометр» - підрахунок туристів, котрі відвідують місто. Тут задіяні львівські готелі, вокзал, аеропорт, які приймають туристів. Це зроблено для того, щоб вести щомісячний облік гостей. Буде розроблена програма, котра показуватиме автоматично діаграму процесу відвідань Львова.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка