Щорічний енергетично-дослідницький активний відпочинок

Вже кілька років поспіль засновники Greencubator проводять щорічні енергетичні табори. Слово табір у більшості асоціюється із відпочинком. А команда польових енергетичних таборів Greencubator використовує такі зустрічі для щорічного збору енергійних небайдужих учасників, котрі ще й реалізовують в таборі свої міні-проекти. Цього року проводився TeslaCamp – марафон енергетичних інновацій.

1.jpg

Ініціатори Greencubator-у відроджують віру в те, що кожна людина є особистістю, котра може бути творцем змін, особливо в енергетиці і способах використання енергії. До команди проекту щороку долучаються нові ініціатори нововведень. Ключові напрямки , котрі попадають в поле зору організаторів – просвітництво, підприємництво, соціальні інновації та медіа-підтримка, котрі потрібні для сталого розвитку міст і сіл.

3.jpg

Цього року це цікаве товариство зібралося на три дні біля Києва. Приїжджали електромобілями, велосипедами. Були задіяні сонячні панелі для енергозабезпечення табору. Тема технологій збереження енергії та використання альтернативних джерел енергії – те, що обговорювали на природі. Тобто, отримували подвійну енергію – від зеленої природи і від зелених технологій. 

4.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

На природі цікаво було послухати цикл лекцій від спеціалістів з питань енергетичної безпеки, екології, подорожей, спорту, урбаністики та всього, на що націлені екологічні технології. Між лекціями можна було показати свої технічні досягнення. А були ними і різноманітні безпілотні літаючі апарати. Запускали і квадрокоптер, котрий мав фотокамеру для роботи на висоті. 

Читайте також: 76% українців цікавляться альтернативною енергетикою та енергозбереженням

Енергетика - це величезний простір для інновацій, для творчості і для демократизації. Це гасло заходу від співзасновника Української мережі енергетичних інновацій Greencubator та одного із організаторів TeslaCamp, Романа Зінченка.

За матеріали Юлії Кочетової (УП)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка