ЄС збільшить кліматичне фінансування для третіх країн до 25 млрд євро на рік

Європейський Союз може збільшити щорічну фінансову підтримку третім країнам для боротьби зі зміною клімату на 4 млрд євро – до понад 25 млрд євро.

З такою пропозицією виступила глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен у ході свого щорічного звернення до Європарламенту, передає interfax.com.ua

«Європа готова на більше, найбільші економіки на зразок нас несуть особливу відповідальність перед найменш розвиненими і найбільш вразливими країнами: на конференціях з клімату COP у Мехіко і Парижі розвинені країни взяли зобов'язання виділяти менш розвиненим $100 млрд щорічно до 2025 року на боротьбу зі зміною клімату і Європа їх виконує, виділяючи $25 млрд (21,25 млрд євро) на рік, - заявила вона. - Ми пропонуємо додаткові 4 млрд євро у рамках кліматичного фінансування до 2027 року».

За словами Урсули фон дер Ляйен, ЄС очікує більших внесків від США та інших партнерів.

«Спільні зусилля США і ЄС у вирішенні проблем нестачі кліматичного фінансування могли б послужити сильним сигналом для глобального лідерства у галузі клімату, - голова ЄК. - ЄС подвоїть зовнішню фінансову підтримку біорізноманіття, особливо для найбільш вразливих країн».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка