ЄС виділить €2,9 млрд на будівництво заводів з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів

Європейський Союз виділить 2,9 млрд євро на будівництво заводів з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів.

Виділення субсидій передбачено програмою європейських акумулятор інновацій, передає autogeek.com.ua

Минулого тижня Міністерство економіки заявило, що Берлін вже виділив майже 1 мільярд євро European Battery Alliance, створеному у 2017 році для зниження залежності європейського ринку електромобілів від поставок з Китаю.

Наступним кроком стане виділення ще 1,6 мільярда євро. Представник міністерства економіки землі Бранденбург від коментарів відмовилася.

Як повідомило джерело в уряді Німеччини, одним з субсидіантів може стати американська Тесла. «Компанія отримає понад 1 млрд євро від федерального уряду та регіональної землі Бранденбург на будівництво батарейного заводу під Берліном, - йдеться у повідомленні. –При цьому німецьке міністерство економіки ще не готове назвати остаточну суму, на яку може розраховувати компанія».

Очікується, що федеральний уряд візьме на основну частину субсидій, а Бранденбург внесе менше 10%. Остаточне рішення про фінансування заводу Тесла буде прийнято через кілька тижнів.

Європейський Союз схвалив план, спрямований на скорочення китайського впливу на європейський ринок, зокрема, електромобільний.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка