ЄС побудує морські вітрові станції загальною потужністю 288 ГВт

До 2050 року Євросоюз збільшить потужності прибережних вітроелектростанцій до 300 ГВт з нинішніх 12 ГВт.

Такі плани оприлюднили 19 листопада, передає splash247.com

Заплановані інвестиції в розмірі $ 940 млрд висунуть Європу на перше місце з точки зору встановленої офшорної вітроенергетичної потужності, а частина грошей надійде від запланованого Союзом стимулювання зеленого відновлення після Ковіда.

Дослідження, опубліковане наприкінці минулого місяця компанією RenewableUK, показало, що загальний обсяг глобальних морських вітрових проектів зріс на 47% з січня – незважаючи на пандемію – що робить цей сектор найбільш швидкозростаючим у всіх енергетичних сегментах.

Згідно зі звітом Offshore Wind Project Intelligence, опублікований некомерційною торговою асоціацією з відновлюваних джерел енергії, загальна потужність морських вітрових проектів у всьому світі, які знаходяться в експлуатації, будуються, узгоджуються, плануються або розробляються, в даний час становить 197,4 ГВт, у порівнянні з 134,7 ГВт - у середині січня. 50,5% або 99,6 ГВт цієї потужності зараз знаходиться у Європі.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що офшорні вітряки через 10 років забезпечуватимуть електроенергією кожний будинок в країні.

Зростаючий обсяг нових морських вітроенергетичних проектів призвів до того, що багато відомих імен в судноплавстві, такі як Scorpio, Swire і BW, в цьому році зосередили свою увагу на секторі суден для установки вітряних турбін.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка