ЄС допоможе Африці перейти на «зелені» джерела енергії

Євросоюз допоможе Африці перевести промисловість на «зелені» джерела енергії.

До створення Африканського «зеленого» курсу(African Green Deal) закликала голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен до створення Африканського «зеленого» курсу( African Green Deal) на форумі ЄС-Африка щодо «зелених» інвестицій, передає interfax.com.ua

«African Green Deal стане центральним елементом відновлення континенту, - заявила вона. - Зелений перехід - це не просто необхідність у боротьбі зі зміною клімату, це найбільша економічна можливість нашого часу, яка може бути двигуном відновлення як у Європі, так і в Африці».

За словами Фон дер Ляйен, відновлювана енергія зараз дешевша, ніж більшість інших джерел енергії, і створює більше робочих місць. «При правильних інвестиціях «зелена» електроенергетика може стимулювати зростання африканської промисловості, - заявила вона.

Крім того, глава Єврокомісії заявила про спільну роботу ЄС і Європейського інвестиційного банк (EIB), спрямованої на «покриття ризику зелених інвестицій в Африці» за допомогою приватних інвесторів і урядів африканських країн.

У 2020 році EIB пообіцяв виділити 1 трлн євро інвестицій на підтримку Європейського «зеленого» курсу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка