Румунія інвестує у розробку вітрових станцій загальною потужністю 900 МВт

До 2025 року Румунія планує побудувати прибережні і шельфові вітроелектростанції сумарною потужністю 900МВт.

Про це йдеться у Національному плані з інвестицій та відновлення економіки (National Investment and Economic Recovery Plan), передає ruscable

Зокрема, на розробку проектів спорудження прибережних і шельфових ВЕС сумарною потужністю 300 МВт та на завершення проектів будівництва ГЕС державна енергокомпанія Hidroelectrica отримає до €5,4 млрд на 2020-2025 роки.

Уряд Румунії також планує розробити два вітроенергетичні проекти потужністю 300 МВт кожен на суму €951млрд і додати нові гідроенергетичні потужності, такі як проекти ГЕС Retezat, ГЕС Vidraru, ГЕС Mariselu, ГЕС Avrig, ГЕС Bistra і ГЕС Livezeni на суму €331 млрд.

На додачу компанія Complexul Energetic Oltenia отримає €1,5 млрд на реалізацію плану з реструктуризації та декарбонізації свого портфеля генеруючих потужностей на 2020-2025 роки. Метою плану є введення в експлуатацію 1 650 МВт нових генеруючих потужностей, у тому числі 4-х сонячних електростанцій загальною потужністю 310 МВт.

Уряд країни також планує виділити €951 млн на модернізацію мережевої інфраструктури, в тому числі на будівництво транскордонного з'єднання з енергосистемою Сербії. Інвестиції в розмірі €1,9 млрд заплановані в розвиток інфраструктури газотранспортної мережі.

Загалом Національний план з інвестицій та відновлення економіки на 2020-2025 роки передбачає інвестиції в енергетичний сектор в обсязі €12,5 млрд, з яких основна частина буде спрямована на будівництво нових газових ТЕС, ГЕС і об'єктів на базі ВДЕ, установок з виробництва водню, а також на розширення і реконструкцію електричних мереж, включаючи модернізацію підстанцій і будівництво нових ЛЕП.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка