Розвиток біотехнологій та енергоефективності у Молдові

Наприкінці жовтня 2014 року в м.Комраті відбувся 3-й Міжнародний економічний форум «Інвестиції в Гагаузію – вектор розвитку». На дискусійних майданчиках форуму обговорювалася актуальна ситуація в економіці Гагаузії і перспективи інвестування в неї. Основним рушієм тут виступає науковий центр Комратського Державного Університету.

Тут створено і працює творчий інкубатор – ІнноЦентр, започаткований в листопаді 2012 року. Проводяться тренінги, семінари, консультації для підприємців і студентів, круглі столи і конференції. В рамках круглих столів, зустрічей та консультацій випрацьовано два основних напрямки діяльності: сільськогосподарські біотехнології і енергоефективність та відновлювальні джерела енергії. Резиденти інкубатора успішно реалізовують інноваційні проекти.

3.jpg

4.jpg
В роботі даної конференції прийняла участь Асоціація енергії вітру Молдови. Інший напрям обговорили представники меблевої фабрики: виступили з інноваційною темою «Використання відходів меблевого виробництва у виробництві термоенергії». Новинкою є те, що термоенергія буде отримуватись не через спалювання, а через отримання синтез-газу.

Обговорювали і впроваджені діючі проекти навіть невеликої потужності. Проводиться робота по конструюванню сонячного електротранспорту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка