«Розумний» електровелосипед від Ford працюватиме в парі з автомобілем

Автомобілебудівна компанія Ford презентувала концепцію нового електричного велосипеда MoDe:Flex, який має працювати в парі з автомобілем. Ідея наступна – автовласник долає частину шляху на машині, а іншу частину (приміром, більш завантажену дорогу) – на велосипеді, використовуючи фізичну силу і електричний мотор в якості асистента, повідомляє видання «РБК Стиль»

Електричний велосипед від Ford можна буде підключити до спеціального додатку, який буде розраховувати оптимальний маршрут. Якщо буде необхідно, власник зможе скористатись двома видами транспорту – автомобілем та електровелосипедом. 


Для цього велосипед MoDe:Flex можна розібрати на дві половини (завдяки особливому кріпленню рами) та покласти їх в багажник автомобіля для подальшого транспортування. Саме тому новинка розрахована в першу чергу для автовласників. Приміром, машина доїжджаємо до вказаної додатком парковки, власник дістає з багажника електровелосипед і прямує на ньому далі за вказаним оптимальним маршрутом до місця призначення. 

Мобільний додаток MoDe:Link може спланувати досить точний маршрут: розрахувати приблизний час прибуття, подивитися погоду, вартість паркування і навіть рівень фізичного навантаження під час подорожі на велосипеді. Додаток об'єднує електровелосипед і автомобіль в рамках однієї системи. 


Щодо технічних характеристик велосипеда MoDe:Flex інформації поки що немає. Але розробники посилаються на раніше представлену концепцію MoDe:Pro, яка була обладнана 200-ватним мотором і блоком акумуляторних батарей ємністю 9 А•год. Максимальна швидкість – до 25 км / год.

Крім того, MoDe:Flex – це ще й «розумний» електровелосипед. Його обладнають ультразвуковими сенсорами для визначення транспортних засобів, які проїжджатимуть поряд. Про їх наближення власник «розумного» велосипеда дізнається завдяки вібраціям в кермі. В такий же спосіб можна буде передавати навігаційні вказівки. 

Наразі електровелосипед від Ford існує у якості прототипу, а мобільний додаток знаходяться на стадії розробки. Однак, в компанії зазначають, що масовий випуск новинки не повинен зайняти багато часу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка