Розроблено змішувач, що скорочує витрати води на 15%

Змішувачі для води здаються настільки буденними, що важко собі уявити інновації у цій сфері. Проте студенту напрямку «Дизайн» Сіміну Кіу (Simin Qiu) з Королівського коледжу мистецтв  (Royal College of Art) у Лондоні вдалося створити дійсно щось нове.  Його змішувач  Swirl нарівні з модним дизайном переконує корисністю для довкілля.

Swirl через  спеціальний аератор з подвійною турбіною виробляє спіраль з води. Через регульований особливим чином потік змішувач витрачає на 15% менше води, ніж звичайні крани. Користувач може вибрати між трьома різними формами води, які регулює кнопка зверху крана.  

7.jpg

На перший погляд 15% здається не занадто великим заощадженням. Але беручи  до уваги те, що під час миття рук за хвилину витікає до 7 літрів води, це великий обсяг. Тобто за хвилину інноваційний кран заощаджує більше літру води. Якщо миття рук триває пів хвилини і здійснюється 5 разів на день, то можна заощадити більш ніж 2,6 літрів води, що на місяць складає близько 78 літрів. 

8.jpg

Swirl не тільки спрощує економію, але й захоплює геометричними спіралями з води. У минулому році дизайнер зі своєю ідеєю виграв конкурс «Desing Award».

По темі: Насадки на крани економлять до 35% води

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка