Рішення Окружного адмінсуду Києва підривають інвестклімат і гальмують розвиток «зеленої» енергетики – Тинний

Рішення Окружного адміністративного суду Києва, які привели до блокування тарифів «Укренерго» і зупинки платежів станціям відновлюваної енергетики, призводять до відтоку інвестицій з України, передають Українські новини.

«Ви вкладаєте гроші в певний бізнес, і виявляється раптом, що по якомусь дзвінку суддя в стані призупинити вам всі оплати, а у вас завтра настане дефолт по виплатах банку. Тобто це судове свавілля, що підриває інвестиційний клімат в будь-якій галузі» , – заявив і глава холдингу «Гідроенергоінвест-Акванова» Ігор Тинний. Його компанія приєдналася до апеляційного позову щодо судового рішення, яке фактично зупинило виплати за зеленим тарифом в липні.

Він зазначив, що вітчизняні суди продовжують приймати неоднозначні і суперечливі рішення навіть після зміни влади, тому «всі представники «зеленої» енергетики сподіваються, що президент зніме таких суддів, яким буде встановлено довічну заборону займатися професією».

«Підприємства ВДЕ залучили мільярди інвестицій за останні роки, галузь є флагманом і, відповідно, мені здається, що має бути знайдено рішення. Іноземні кредитори зупинилися і завмерли, чекаючи реакції української влади», – резюмував директор "Гідроінвест-Акванова".

21 серпня 2019 року Шостий адміністративний апеляційний суд продовжить розгляд апеляційних скарг НКРЕКУ, ДП "НЕК" Укренерго" та ДП "Гарантований покупець" на рішення Окружного адмінсуду Києва про забезпечення адміністративного позову. Раніше Окружний адмінсуд Києва призупинив дію постанов НКРЕКУ, якими затверджувався тариф на послуги НЕК "Укренерго" з передачі електроенергії і оперативно-технологічного управління. В цьому тарифі також була закладена компенсація виробникам «зеленої» електроенергії, що призвело до формування заборгованості перед станціями ВДЕ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка