Ринок геотермальної енергії досягне 50 мільярдів доларів до 2027 року

Як повідомляється в дослідженні Global Market Insights, вартість ринку геотермальної енергії до 2027 року перевищить 50 мільярдів доларів. Є низка факторів, що сприяють зростанню ринку, зокрема зростаюча стурбованість через викиди парникових газів, що змушує уряди країн акцентувати свою увагу на розвиток чистої енергетики, пише World-energy.

Також стимулюючим фактором розвитку геотермального ринку є зростаючий попит на чисту енергію в поєднанні з обмеженим використанням звичайних видів палива через зміни клімату. Цей відхід від викопного палива підтримується суворою державною політикою та мандатами різних економік, які заохочують використання відновлюваних джерел та, в свою чергу, прискорюють перспективи розвитку геотермальної енергетики.

У звіті про ринок геотермальної енергії наголошується на ролі зростаючої індустріалізації, зростаючому попиті на електроенергію з позамережевих районах. Різні досягнення в технологічних процесах, а також поточні науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи у напрямку використання геотермальної енергії, включаючи опалення для будівель, надалі сприятимуть розвитку галузі.

Парові електростанції є найпоширенішими геотермальними електростанціями, які перетворюють гарячі рідини в пар для роботи турбін генератора. Широкомасштабне впровадження парогенераторних установок прогнозується в таких країнах, як Мексика, де існує величезний потенціал для геотермального опалення будівель.

Очікується, що дедалі ширше впровадження централізованого теплопостачання, поєднане із зусиллями щодо зменшення вуглецевого сліду, прискорить розвиток геотермальної енергії в Європі.

Частка американського ринку геотермальної енергетики перевищить 300 мільйонів доларів з 2021 по 2027 рік. Збільшення фінансування від різних дослідницьких інститутів та гравців у галузі відновлюваних джерел енергії позитивно вплине на бізнес-сценарій. За даними US Geothermal Rising, у країні понад 94 геотермальних електростанцій з встановленою потужністю 3714 МВт, як було зафіксовано в 2020 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка