Республіка Фіджі стала першою країною світу, яка схвалила Паризьку кліматичну угоду

Республіка Фіджі стала першою країною світу, яка схвалила Кліматичну угоду, що була прийнята в грудні минулого року за підсумками 21-ї конференції Рамкової конвенції про зміни клімату, повідомляє інформагентство ТАСС

Документ було представлено на розгляд законодавців Фіджі генеральним прокурором, міністром юстиції країни Айязом Сайед-Хаюмом і ратифікований парламентом.

Нагадаємо, що 12 грудня 2015 року в Парижі після двотижневих переговорів делегації 196 країн одноголосно прийняли нову домовленість Рамкової конвенції ООН про зміни клімату. Угода замінить Кіотський протокол і посилить діяльність, яку країни ведуть по конвенції в цілому.

Заявлена мета Паризької угоди - істотне зниження викидів парникових газів. Учасники конференції домовилися не допустити підвищення середньої температури на планеті до 2100 року більш ніж на 2 градуси Цельсія в порівнянні з доіндустріальною епохою і зробити все можливе для утримання потепління в межах 1,5 градуса Цельсія. 

Паризька угода буде відкрита для підписання з 22 квітня 2016 року по 21 квітня 2017 року. Урочиста церемонія відбудеться 22 квітня поточного року в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. 

Угода вступить в силу, коли її ратифікують мінімум 55 країн, чиї сумарні викиди діоксиду вуглецю складають як мінімум 55% світового обсягу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка