Renault представила домашню систему зберігання енергії з використаних автомобільних акумуляторів

Французька автокомпанія Renault спільно з британським стартапом Powervault представила домашні системи зберігання енергії. На відміну від Tesla Powerwall, для домашніх накопичувачів Renault використали вживані акумулятори від електромобілів, повідомляє Хайтек.

Перших 50 домашніх акумуляторів встановлять в будинках Великої Британії вже цього року. Учасниками пілотної програми стануть власники житла, обладнаного сонячними панелями. Зокрема системи зберігання енергії з'являться у клієнтів енергетичної компанії M&S Energy, а також в школах і муніципальному житлі.Розробники хочуть на практиці побачити ефективність роботи вживаних акумуляторів і готовність споживачів до впровадження таких систем зберігання енергії. Для компанії це перший подібний продукт призначений для приватного користування. До цього Renault випускала акумулятори для багатоквартирних будинків і промислових комплексів.

Домашні системи зберігання енергії від Renault не займають багато місця в будинку – вони легко вбудовуються в кухонний гарнітур поряд з пральною і посудомийною машинами. Завдяки використаним акумуляторам їхня вартість менша на 30%. Крім того, таким чином подвоюється термін використання акумуляторів (в середньому акумулятор в електрокарі служить від 8 до 10 років).


Французька компанія здає акумулятори в оренду – власники автомобілів не мають права на цей компонент електрокара. Зараз акумулятори Renault встановлені в 100 тис. електрокарів. Більшість з них обладнані акумуляторами ємністю 22 кВт*год, але з березня власники електрокарів Zoe можуть замінити їх на блоки на 41 кВт*год.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: