Renault представила електричний автомобіль-трансформер

Новітня концепція електромобіля Renault – це буквально трансформер, який працює як у режимі водіння в умовах міста, так і підходить для довгих поїздок. Електромобіль Morphoz в режимі «City» оснащений акумулятором ємністю 40 кВт*год та забезпечує запас ходу 400 км. Цього достатньо для 90% користувачів. Для подорожей на великі відстані в Morphoz може бути встановлена ​​Travel Extender Battery, яка збільшує ємність батареї до 90 кВт*год і забезпечує 700 км запасу ходу, інформує Еngadget.

2.jpg

Назва електромобіля походить від його здатності перетворюватися з компактної моделі в автомобіль з більш ємним акумулятором. На спеціальній станції з базових 4,4 м в довжину, Morphoz може «вирости» до 4,8 м, що відповідно збільшує його колісну базу, дозволяє розмістити більш ємну акумуляторну батарею і зробити салон просторішим. Також в більш «просторому» варіанті електромобіля збільшується потужність єдиного електромотора розташованого на передній осі, яка виростає з 100 до 160 кВт.

У режимі подорожі корпус подовжується на 20 см (8 дюймів), щоб розмістити додатковий акумулятор та зробити салон більш комфортним для тривалого водіння. Це робиться за допомогою «активної кузовної роботи», що складається з бічних накладок, які можуть переміщатися, щоб шасі переходили з одного режиму в інший. Задній бампер теж рухається, щоб зробити автомобіль більш аеродинамічним на дорозі та більш практичним у місті.

3.jpg

Подібна адаптивність, на думку інженерів Renault, стане дуже затребувана в майбутньому, де будуть превалювати автомобілі з електричним приводом.

Після того, як поїздка закінчиться, «користувач зупиняється на станції, щоб повернути зайві акумулятори та повернутись до початкової конфігурації автомобіля», - заявляє Renault. Потім станція заряджає акумулятори, щоб вони були готові до наступного використання.

Передбачається, що Morphoz заряджатиметься бездротовою індукцією вдома, на спеціальних станціях і навіть під час руху по дорогах, оснащених індукційними зарядними пристроями. Також його акумулятори можна використовувати для живлення побутових приладів через транспортний засіб.

Футуристичний Renault MORPHOZ є баченням електричної мобільності Renault в період після 2025 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка