Renault має намір використовувати для підзарядки електромобілів енергію старих акумуляторів

Компанія Renault розробила нову технологію підзарядки електромобілів E-STOR, яка використовує енергію старих акумуляторів.

Енергоакумулююча установка, створена французьким автогігантом спільно з британською компанією Connected Energy Ltd, зможе накопичувати електроенергію від різних джерел - сонячних батарей, вітрогенераторів або від мережі у непіковий, нічний час, використовуючи для зниження експлуатаційних витрат відпрацьовані літій-іонні батареї електромобілів, передає Автоцентр.

Як зазначають у Renault, непридатні для установки на авто АКБ можуть ще послужити у якості стаціонарних акумуляторів. «Систему E-STOR можна облаштувати в автопарку або навіть у себе вдома, знизивши таким чином собівартість електроенергії і суттєво заощадивши кошти», - наголошують у компанії.

Передбачається, що енергоакумулююча установка з'явиться у продажу в липні 2016 року. При цьому перші E-STOR можна буде придбати тільки у Великобританії.

У 2015 році компанія Renault стала лідером з продажу електромобілів, реалізувавши 97 687 електрокарів, що на 48% перевищує показник 2014 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка