Renault і Carwatt дали друге життя вже використаним акумуляторам

Французький автовиробник Renault спільно з компанією Carwatt показали прототип єдиного в своєму роді автомобіля, який живиться від літій-іонних батарей, які вже відслужили свій термін.

Електромобіль під назвою Traffic був представлений на міжнародній конференції з клімату, яка проходить в ці дні в Парижі, повідомляє Gizmag.com.

Як зазначили розробники, коли акумуляторні елементи в електромобілях переходять поріг своєї продуктивності і втрачають приблизно три чверті від початкової ємності, вони все ще можуть принести чимало користі. Для цього не потребується суттєвих доробок.


У Renault вважають, що представлений в Парижі Traffic відмінно ілюструє важливі економічні і екологічні принципи, послідовно оптимізуючи життєвий цикл одного-єдиного акумулятора.

Компанії Renault і Carwatt планують продовжувати експеримент. Їх кінцева мета – зменшення рівня забруднення повітря, особливо в містах. Сьогодні понад 90 відсотків усіх комерційних транспортних засобів у Франції функціонують на дизельному паливі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка