Рада має намір спрямувати кошти від екологічного податку у спецфонди охорони природи

Депутати ухвалили в першому читанні законопроект, що передбачає надходження коштів від екологічного податку у спеціальні фонди державного і місцевих бюджетів, щоб надалі використовувати кошти для виконання природоохоронних програм. За ухвалення законопроекту №2830 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо цільового спрямування екологічного податку» проголосували 233 народних депутати, повідомляє інформагентство УНІАН

«Сьогодні усі кошти від екологічного податку спрямовуються до загального бюджету і потім розподіляються не за призначенням. Результатом цього є практично повна відсутність фінансування екологічних проектів, у тому числі заходів у боротьбі з повенями в Закарпатській області. З передбачених на минулий рік 71 млн грн на боротьбу з повенями було виділено нуль», - зазначив голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики Микола Томенко.

Передбачається, що законопроект №2830, у разі його прийняття, дасть змогу спрямовувати кошти від екологічного податку у спецфонди місцевого та державного бюджетів у пропорції 80/20 відповідно, щоб надалі використовувати ці кошти для виконання природоохоронних програм.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка