Рада має намір розглянути законопроект про «зелені» тарифи для домашніх сонячних станцій у четвер

Верховна Рада України має намір 11 липня розглянути законопроект №10357, спрямований на захист інтересів власників домашніх дахових та наземних сонячних електростанцій.

Як зазначив сьогодні під час погоджувальної ради голова Верховної Ради Андрій Парубій, це питання може бути включене у порядок денний на четвер, передає korrespondent.net

"Із важливих - законопроект №10357 про альтернативні джерела енергії, який пропонує зняти обмеження використання сонячних панелей для малого і середнього бізнесу, - пояснив він. - Коли ми приймали закон про ринок електроенергії, то допустили таку правку, і тепер потрібно, щоб Верховна Рада проголосувала за її зміну".

Законопроект № 10357 зареєстрували 3 червня народні депутати Лев Пілісецький, Олександр Домбровський, Ольга Бєлькова, Олексій Рябчин. Документ узагальнює попередні версії законопроектів, що з'явилися у травні. Документ спрямований надати гарантії отримання "зеленого" тарифу для наземних домашніх сонячних електростанцій потужністю до 30 кВт.

Виплати «зеленого» тарифу для вже зведених наземних д домашніх СЕС відмінив ухвалений закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" (2712-VIII) від 21 травня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка