Приватна сонячна система в Білорусії

Хоча розміщення цієї країни не близьке до ідеальних умов використання сонячної енергії, все ж спеціалісти показують, що протягом року тут є 140-160 умовно-сонячних днів. 

Білоруські ентузіасти сонячного генерування впроваджують свої проекти в життя.
В Мядельському районі агрооселя стала електрогенеруючою. Встановлено 20 фотопанелей для генерування електроенергії і три сонячних колектори для нагрівання гарячої води.
 
Виробляє така станція електричний струм з напругою 380В. 
Навіть в дощову погоду весняного дня потрібно всього 2 години для того, щоб ця електростанція виробила 2 кВт*години електроенергії. 
Максимум весняного виробництва – 50 кВт*годин протягом дня. За березень станція виробила 645 кВт*год!

Для приватного господарства така кількість енергії є надлишковою, тому передбачена процедура оформлення «зеленого» тарифу на продаж такої енергії. Ставка такого тарифу 41 цент за 1 кВт*год на 10 років, генеруючі компанії продають електроенергію втричі дешевше. Сонячний електрогенеруючий бізнес - дуже вигідний варіант бізнесу. 

«Зелений» тариф являється потужним стимулом для впровадження сонячних електростанцій, котрі стають екологічнішим способом виробництва. Зменшується виробництво енергії за рахунок спалювання газу, вугілля на електростанціях, що зменшує викиди небезпечних забруднень в атмосферу. Це повернення до природніших умов життя на планеті.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: