Принц Абдула з Саудівської Аравії має намір побудувати дві сонячні станції на Вінниччині

Інвестор з Саудівської Аравії планує побудувати у Вінницькій області дві сонячні електростанції.

Переможцем обласного конкурсу на кращий інвестиційний проект у сфері відновлювальних джерел енергії стала группа компаній Принца Абдулли Бін Фахд Бін Ялаві Аль Сауда, передає vin.gov.ua

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, інвестори з Саудівської Аравії вперше реалізуватимуть проект на Вінниччині.

«Сонячні електростанції побудують у Піщанському та Чечельницькому районах на земельних ділянках, які були виставлені на конкурс, - зауважив посадовець. – Зараз на території області 9 компаній мають СЕС, які продають електроенергію за «зеленим» тарифом».

В свою чергу принц Абдулла Бін Фахд Бін Ялаві Аль Сауд в ході скайп-конференції зауважив, що позитивно налаштований щодо перспектив розвитку бізнесу в Україні.

"Переконаний, що зможемо реалізувати проект зі встановлення сонячних батарей у Вінницькій області, - зауважив інвестор з Саудівської Аравії. – Ми маємо компанію-партнера, яка співпрацює з нами в енергетичному секторі і має чимало проектів у сонячній енергетиці, зокрема, потужну сонячну електростанцію в Марокко».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: