Прикарпатці можуть передати показники газового лічильника через SMS

Мешканці Івано-Франківської області можуть передати показники лічильника газу за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 7104.

Нову послугу впровадило ПАТ «Івано-Франківськгаз» з 1 квітня 2016 року, пишуть Вісті Калущини.

Як пояснюють на підприємстві, у SMS-повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр).


«Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення SMS автоматично приходить відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо», - уточнюють фахівці. –
Якщо ви отримали відповідь «Невірний формат», значить дані були вказані некоректно. В такому разі необхідно повторити спробу».

Показники лічильника газу споживач повинен знімати 1-го числа кожного місяця. При цьому передавати дані за попередній місяць необхідно з 1 по 5 число поточного місяця. У такий спосіб споживач може бути впевненим, що сплачує саме за той обсяг газу, який використав.

Номер 7104 є єдиним номером для всіх споживачів природного газу та призначений тільки для прийому SMS -повідомлень. Вартість відправки повідомлення згідно з тарифом мобільного оператора.
«Івано-Франківськгаз» сподівається, що нововведення дозволить споживачам значно економити час, оскільки обслуговування стане швидшим і комфортнішим.

Разом з тим, показання лічильника прикарпатці можуть також передати через особистий кабінет на сайті https://104.ua, через контакт-центр, зателефонувавши за номером 0342-591-104 або надіславши повідомлення із зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@if.104.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка