Прибуток з вітрогенерації будуть отримувати пенсіонери

Вітрові електричні станції стали звичним елементом пейзажу в різних країнах. Добре розроблені технології дозволяють досягати запланованого виробництва електроенергії та принести прибуток інвестору. Два таких проекти, Gode Wind 1 та Gode Wind 2,  будуть встановлені в німецькій частині Північного моря. Їхня загальна потужність 582 МВт. Виробництва електроенергії цими електростанціями вистачить для забезпечення 600 тис. приватних будинків в Німеччині.

Але не тільки німці отримають вигоди від такого проекту. Данська девелоперська фірма DONG Energy, котра володіє активами електростанцій, надала данським пенсійним фондам можливість користати з прибутків відновлювальної енергії. Половину акцій вказаних вітропарків продано фондам PKA (24,75%), Industriens Pension (10,5%), Laerernes Pension (8,75%) і Laegernes Pensionskasse (6%). Це означає про стабільність і перспективу даного напрямку використання відновлювальної енергії в західній частині Європи.

На даний час триває виготовлення монофундаментів, призначених для вітропарків Gode Wind 1 і 2. Це інноваційні монопалі масою 940 тон. Діаметр складає 7,5 при довжині 66,5 метрів. Монтування фундаментів заплановане на 2015 рік. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка