При виборі автомобіля 83% людей звернуть вагу на електрокар – міжнародне опитування

Британська компанія HPI провела міжнародне опитування щодо електромобілів. Зокрема дослідників цікавило, які сегменти покупців автівок більш схильні до покупки електромобілів. Як повідомляє Іnsideevs.com, 83% опитаних розглядають можливість покупки електромобіля.

Із 1000 опитаних з різних країн 17% повідомили, що не мають наміру купувати електрокар. Чоловіки в цілому виявилися більш прогресивними – 87% з них схильні до купівлі електромобіля, тоді як серед жінок таких лише 78%. Молоді автомобілісти, так звані «мілленіали», (віком 25-34 років) частіше задумуються про покупку «зеленої» автівки – їх аж 91%. У віковій категорії 55-64 років кожен третій готовий сісти за кермо електромобіля (32%).

Дослідження показало, що при купівлі електромобіля людей непокоять недостаня кількість зарядних станцій (64%), висока вартість в порівнянні з ДВЗ-моделями (56%), страх опинитися на дорозі з розрядженим електромобілем (49%), занадто тривалий час підзарядки (38%) і недостатній пробіг від повного заряду акумуляторів (25%). 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка