Провітрити кімнату взимку не втрачаючи тепло допоможе вітчизняний рекуператор «Тепла форточка»

Скорочення двох слів перенесено в назву рекуператора, котрий виробляється в Україні – повітряні рекуператори ТеФо. 

Сучасні склопакетні вікна є герметичними, забезпечують добру тепло і звукоізоляцію. Але повністю порушують вентиляцію, котра забезпечувалась притоком свіжого повітря через старі вікна. На такий спосіб вентилювання розраховані всі давні будинки.

Відсутність належної вентиляції знижує рівень кисню в приміщенні, збільшує концентрацію вуглекислого газу і радону, збільшує кількість шкідливих для людини мікробів та бактерій, зростає вологість.

Проблему поступлення свіжого повітря вирішують за допомогою «привідкривання» вікна, що практично нівелює економію тепла.

На допомогу приходять рекуператори тепла вентиляційного повітря ТеФо – енергозберігаючі локальні провітрювачі. Вони забезпечують повітрообмін в приміщеннях шляхом притоку свіжого і видалення відпрацьованого забрудненого повітря з мінімальним впливом на зміну температури в приміщенні. Рекуператор тепла вентиляційного повітря виконує роль квартирки, але енергозберігаючої.

3.jpg 4.jpg

Рекуператор має два малошумних вентилятори і конструктивно виконаний у вигляді паралелепіпеда, всередині котрого розміщені спеціальні профільовані трубки. Повітря з приміщення проганяється через рекуператор одним вентилятором, а з вулиці іншим. Взимку кімнатний потік догріває через теплообмінник зовнішнє повітря, а влітку – охолоджує. 

5.jpg

Ефективність рекуператора більше 70%, повітрообмін близько 27-125 м3/год. Монтуватися може на стіні або в нішах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка