Протягом 10 років у Луцьку планують створити 9 парків

До 2025 року у Луцьку плануть створити дев’ять нових парків.

Про це йдетьсяу Плані дій зі сталого енергетичного розвитку міста(ПДСЕР) на 2012-2025 роки, передать Волинські новини.

Згідно з документом, для забезпечення оптимальних рівнів поглинання парникових газів, зокрема СО2, необхідно розвивати та оптимізувати зелені зони спеціального призначення (більше 100 га): зокрема, збільшувати насадження, розташовані уздовж вулиць та на територіях санітарно-захисних зон підприємств.

Зокрема, на території забудови міста планується створити п’ять парків загальною площею 87,5 га і вартістю майже 20 млн гривень.

В той же час за межами забудови у межах Луцька автори ПДСЕР пропонують створити один гідропарк та три лугопарки загальною площею 192 га та вартістю 3,1 млн гривень.За даними 2014 року, зелені насадження загального користування на території забудови Луцька (парки, сквери, бульвари) займають площу 135 гектарів, що становить лише 41% від нормативної площі (325 гектарів) для наявної чисельності населення. При цьому на 1 особу повинно припадати 16 квадратних метри зелених насаджень, тоді як наявна площа складає 6,6 кв. м.

На додачу, останнім часом в обласному центрі майже кожне будівництво супроводжується скандалами про вирубування дерев під парковки чи житловий центр.Розрахований до 2025 року План дій зі сталого енергетичного розвитку має проходити аудит виконання кожні два роки і Луцьк має подавати звіт про впровадження плану Об'єднаному дослідницькому центру Єврокомісії з метою перевірки відповідності проміжних результатів передбаченим цілям скорочення викидів CO2. Окрім того, кожні чотири роки після подання ПДСЕР подається звіт про проведені заходи разом із моніторингом базового кадастру викидів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка