Прокуратура оскаржує у суді закупівлю електрокара для міськради Хмельницького

Хмельницька місцева прокуратура оскаржує у суді закупівлю для міської ради електромобіля вартістю 470 тисяч гривень.

Орган державної влади просить визнати недійсним рішення тендерного комітету та розірвати договір укладений між комунальним підприємством «Організація роботи міського пасажирського транспорту» і ПП "Автоцентр "Ліга- ІІ", яке належить депутату Хмельницької міської ради, передає dozorro.org.

Детально ознайомившись з пакетами тендерної документації, які були подані двома учасниками цієї закупівлі, громадська організація "ЖАР" зафіксувала декілька свідчень про узгодженість дій вищезазначених юридичних осіб.

Враховуючи знайдені порушення, організація звернулась до Хмельницької місцевої прокуратури та Територіального відділення АМКУ у Хмельницькій області.

При ознайомленні з тендерною документацією були зафіксовані надмірні вимоги до учасників щодо наявності не менше 20 зарядних станцій потужністю 10 кВт у місті Хмельницький та Україні, наголошують у ГО "ЖАР", яка зацікавилась закупівлею комунального підприємства Хмельницької міської ради у вересні 2017. До того ж закупівля була відсутня у річному плані закупівель КП«Організація роботи міського пасажирського транспорту». Саме через останній аргумент закупівлю було відмінено, однак того ж самого дня було оголошено нову.

Обласне відділення АМКУ також підтвердило здогадки “ЖАР” щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції та розпочало розгляд справи стосовно двох учасників данної закупівлі.

Як стало відомо на засіданнях постійних депутатських комісій, КП «Організація роботи міського пасажирського транспорту» мало б закупити електрокар для департаменту освіти міськради.

Наразі справа розглядається Господарським судом Хмельницької області. 20 березня було закрито підготовче провадження, справу призначено до судового розгляду. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: