Програми кредитування проектів відновлюваної енергії

Інвестиції у відновлювану енергію це крок у майбутнє. Таке гасло має програма USELF від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Програма забезпечує не тільки фінансування, але й технічну підготовку для тих організацій, котрі бажають провести зміни. Вирішення фінансування альтернативної енергії спрямоване на розв’язання проблем зміни клімату та покращення енергоефективності. 

1.jpg

 
З 2007 року працює кредитна лінія, створена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Вона реалізовує програма підвищення енергоефективності. Мета програми UKEEP - цільове фінансування енергозбереження та відновлюваної енергетики, котрі впроваджують  українські приватні підприємства. З цією програмою працюють українські фінансові установи -  Райффайзен Банк Аваль, Укрексімбанк та МегаБанк. Дізнайтеся, як отримати фінансування для проектів по енергоефективності від UKEEP?

2.jpg

 
Фонд НЕФКО підтримує екологічно привабливі проекти, котрі мають чітко прорахований ефект. Це довготривала співпраця, котра забезпечує інвестування в підприємство шляхом створення спільної діяльності. Кошти вкладаються в модернізацію промислового об’єкту або енергетичної системи. Працює фонд і з муніципальною владою для вирішення проблем стічних води і переробки відходів. Підтримує діяльність компаній, котрі виготовляють природоохоронне обладнання.

 
Програма інвестицій від IFC дозволяє робити проекти для забезпечення екологічної і соціальної стабільності.

4.jpg

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка