Профільний комітет Верховної Ради схвалив законопроект про скасування ввізних мит на електромобілі

Таке повідомлення на свій сторінці у мережі Фейсбук розмістив організатор проекту Shooter.ua Костянтин Євтушенко. Мова йде про те, що 13 травня комітет Верховної Ради з питань митної та податкової політики прийняв рішення схвалити законопроект про скасування ввізних мит на електромобілі. Крім того, раніше було вирішено скасувати на них акциз і ПДВ, повідомляє ресурс Autocentre.ua

«Більшістю депутатів- членів комітету ухвалено наш спільний законопроект про відміну мита на ввезення електроавтомобілів. Це як додаток до прийнятого минулого разу законопроекту про відміну ПДВ і акцизу. Отже, готуємося до голосування в першому читанні вже в Парламенті», - повідомив Євтушенко.

Згідно з домовленостей, вже влітку Київрада отримає в оренду два електромобіля Renault Fluence, а в 2016 році планується отримання ще два.

Вартість оренди одного електромобіля на 20-30% менше суми оренди бензинового авто, яка на даний момент складає 12-15 тисяч гривень на місяць.

Тепер законопроект має пройти перше читання і схвалення в цілому в Парламенті.

Більше того, 14 травня Київрада офіційно звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням встановити нульову ставку при сплаті мит, податків та зборів операцій з ввезення до України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами та двигунами на водневих паливних елементах.

«Прийняття цього рішення та реалізація його на державному рівні сприятиме поліпшенню екологічної ситуації в місті Києві та сприятиме енергетичній незалежності країни в цілому, оскільки електромобілі та “водневі” автомобілі є більш економічними та екологічними засобами пересування. Проте, сплата всіх податків та зборів призводить до здорожчання таких автівок майже в півтора рази - на 40% від його вартості», - йдеться в повідомленні. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка