Проекти альтернативної енергетики, які можуть змінити всю галузь

Не кожна ідея, котра приходить в голови вчених та винахідників отримує реалізацію. Особливо багато уваги приділяється розвитку джерел відновлювальної енергії.  Виникають все нові експериментальні проекти. Частіше всього, детальна проробка ідеї вказує на її недоцільність. Частина проектів вперто шукає і знаходить реалізацію. Незрозумілою залишається перспектива деяких цікавих проектів.

1.
Японські вчені розвивають ідею створення гігантського сонячного колектора поза Землею. Він буде розміщений на космічній орбіті і зможе відправляти мікрохвильовим способом енергію на Землю. Після відмови Японії від ядерної енергетики, агентство аерокосмічних досліджень інтенсивно продовжує роботу. Планами передбачено побудувати систему на 1 ГВт до 2030 року.

2.jpg
2.
Американські компанії прямують до проекту електростанції, котра повинна використовувати краплі води для вироблення електроенергії. У величезній конструкції сонячне випромінювання буде використовуватися для того, щоб нагріти бризки прохолодного аерозолю, який розпилюється у верхній частині башні. Вода випаровується, прохолодне повітря опускатиметься на дно зі швидкістю 80 км/год і крутитиме турбіни. Вартість проекту $1,5 млрд. Станція повинна виробляти 435 МВт*год електроенергії на рік. Читайте також:  Украинский инженер предложил способ 10-кратного повышения производительности ветрогенераторов


3. 
60 років проходять різні дослідження та спроби «осідлати» термоядерний синтез. Ліверморська національна лабораторія подала дані, що добилася результату в тому, що отримала більше енергії на виході, ніж необхідно на запуск процесу. Стартап General Fusion стверджує, що за два-три роки буде перший завод.

6.jpg

Читайте також:  Канадці зберігатимуть електроенергію у мішках

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка