Продажі електромобілів у світі стрімко зросли – на 63% за три місяці

Продажі електромобілів у світі стрімко зросли, частково завдяки постійному зростаючому попиту на китайському ринку. У період з липня по вересень цього року було продано 287 тисяч електромобілів і гібридів – це на 63% більше, ніж за аналогічний період минулого року і на 23% більше, ніж за попередній квартал, пише Мotors.


Згідно зі звітом Bloomberg New Energy Finance (BNEF), більше половини продажів припадає на Китай, де триває боротьба за зниження рівня забрудненості повітря. Європа стала другим за величиною покупцем електромобілів, а Північна Америка посіла третє місце. В той же час Франція та Великобританія встановлюють заборону на продаж нових бензинових і дизельних автомобілів до 2040 року. Нідерланди встановили кінцевою датою 2030 рік. Подібну заборону розглядають також американський штат Каліфорнія і Китай.

Експерти прогнозують, що внаслідок зростання продажів електромобілів в 2017 році вперше за рік буде продано понад 1 млн. електрокарів по всьому світу.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка