Президент доручив підготувати програму з будівництва сміттєпереробних заводів на Закарпатті

Президент України Петро Порошенко доручив підготувати для Закарпатської області спеціальну програму щодо сміттєпереробних підприємств та «зеленої» енергетики.

Підготувати відповідні пропозиції глава держави доручив віце-прем'єр-міністру, міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадію Зубку і голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Москалю у ході Ради регіонального розвитку, передає prm.ua

«Необхідно запланувати і розробити спеціальну програму для Закарпаття про пріоритетні напрями розвитку у сфері поводження з відходами та енергетиці, - підкреслив Петро Порошенко. – Аби енергетичний баланс - і на Закарпатті, і по всій Україні – використовувався ефективно, потрібно, керуючись європейським досвідом, не лише сонячні електростанції будувати, а й сміттєпереробні заводи».

За словами Геннадія Москаля, на Закарпатті ліс займає понад 52% території, а землі для сміттєзвалищ не вистачає.

Президент наголосив на необхідності об’єднання зусиль для вирішення сміттєвих проблем.

«Завдяки децентралізації громада має можливість визначатись, у який об’єкт: школу, освітлення чи дорогу - першочергово вкладати кошти, а де держава має допомогти через державний фонд регіонального розвитку, - наголосив Петро Порошенко. - Сьогодні на підтримку місцевого самоврядування, місцевих бюджетів спрямовується 33,5 млрд гривень».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка