Президент України звільнив голову районної ради, який зволікав із виділенням землі під сонячну станцію

Президент Петро Порошенко звільнив голову Татарбунарської районної держадміністрації Одеської області Олександра Кривенка через зволікання із виділенням землі для будівництва сонячної електростанції.

Як зазначив глава держави під час робочої поїздки, чиновники не повинні заважати інвесторам у реалізації «зелених» проектів, передає president.gov.ua.

«У Татарбунарському районі передача в оренду земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції передбачалась ще у грудні 2017 року, але підприємство досі її не отримало, - пояснив Петро Порошенко. – З невідомих мені причин голова Татарбунарської райдержадміністрації вважає за можливим не укладати вже півроку відповідну угоду з інвестором, хоча відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації за моїм дорученням було видано».

Президент повідомив, що за поданням голови Одеської обласної держаної адміністрації підписав розпорядження про звільнення голови Татарбунарської райдержадміністрації. "Україна змінюється і ставлення до інвесторів теж, - зауважив Петро Порошенко. – Ми будемо створювати Антикорупційний суд, продовжимо будувати незалежну антикорупційну інфраструктуру, включно з НАБУ і спеціалізованою антикорупційною прокуратурою». Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка