Президент України підписав Закон про енергоефективність

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про енергоефективність. Метою документа є створення нових рамкових умов для стимулювання енергоефективності у всіх секторах економіки. Про це повідомляє УНН з посиланням на Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Законом визначено:

• щорічно передбачати в проекті закону про Державний бюджет України на відповідний рік видатки за програмами з підвищення енергоефективності не менше 1% видаткової частини бюджету;

• доручення уряду розробити та затвердити державні цільові програми енергетичної модернізації житлового фонду, підприємств-виробників теплової енергії, підприємств водопостачання та водовідведення.

Глава Держенергоефективності Валерій Безус зазначив, українці зможуть отримати підтримку від держави, щоб «утеплити будинки і економити на комунальних рахунках».

Проект щодо продовження відповідної програми до 2027 року передано на розгляд Кабміну.

Відповідно до згаданого закону, українці отримуватимуть платіжки за комунальні послуги в новому форматі. Тепер в них буде вказуватися інформація про споживання і якість послуг, а також про енергоефективні програми.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка