Правильна вентиляція - запорука здоров'я, комфорту та економії

Для забезпечення необхідного рівня комфорту для конкретних приміщень застосовують вентиляцію, котра регулюється тільки по певних параметрах приміщення. Завдяки цьому енергія використовується виключно для підтримання рівня комфорту. При забезпеченій комфортності швидкість вентиляторів знижується автоматично. Така вентиляція є енергоефективною, має низькі експлуатаційні затрати, менше зношується і мінімально шкідлива для довкілля. 


Для магазину одягу можна встановити регулювання концентрації вуглекислого газу. При невеликій кількості відвідувачів вентилятори крутяться повільно, а при збільшенні покупців швидкість вентиляторів також зростає. Якщо магазин працює з 10-ї ранку до 20-ї вечора, то більшість часу у залах присутні тільки продавці і кілька покупців. Вечорами і у вихідні кількість покупців зростає. Підвищена швидкість вентиляції, коли датчики сигналізують підвищену концентрацію вуглекислого газу, буде потрібною не більше 20% часу.

Shop-office_ventilation.png

Для туалетних кабін ресторанів ефективно використовувати датчик присутності PIR, котрий з появою людини вмикає вентилятор на підвищену швидкість. Зменшується споживання електроенергії та менше викидається нагріте повітря.
systemair-avtomatika-ir.jpg


В душових кабінах варто використовувати датчики вологості, котрі перемикають швидкості вентиляторів.

systemair-avtomatika-hr1.jpg

Для приміщень, у котрих перебування досить точно прогнозується як по кількості осіб так і по часу перебування, встановлюють регулювання від таймерів. Такий спосіб може бути застосованим для спортзалів. 

4.jpg

Для кухонь ефект дає регулювання по тиску. При низькій зовнішній температурі, коли збільшується природня тяга, таке регулювання зменшує швидкість вентилювання. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка