Потужність сонячної енергетики Китаю досягла 33 ГВт, випередивши «сонячні» показники США

Уряд Китаю продовжує дивувати світову спільноту щодо розвитку в країні відновлюваних джерел енергії. Всього за три місяці 2015 року в сонячній енергетиці країни додалися обсяги, які можна порівняти із сукупним виробництвом електроенергії в цій галузі у Франції, повідомляє ресурс «Енергетика України»

Дані Державної енергетичної комісії КНР більш ніж оптимістичні. Лише у першому кварталі поточного року Китай підключив до мережі нові сонячні потужності на 5,04 ГВт (більше, ніж за всю другу половину 2014 року). Відтепер загальна встановлена сонячна потужність Китаю збільшилась до 33 ГВт, що навіть більше ніж у США (близько 20 ГВт). 

Найбільший приріст забезпечили північні і західні провінції КНР.

Загалом, у 2015 році Пекін планує додатково підключити 17,8 ГВт сонячних батарей, що в 2,5 рази перевищує зростання цього напрямку в США у 2014 році. В такий спосіб Китай хоче скоротити шкідливі викиди в атмосферу і отримати доступ до більш дешевої електроенергії.

До 2020 року уряд Китаю планує збільшити сонячні потужності до 100 ГВт.

Цілком можливо, що такими темпами КНР зможе досягти запланованої частки ВДЕ до 60% у загальному енергобалансі країни до 2050 року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка