Потужність найбільшої у світі сонячної станції збільшать на 900МВт

У Дубаї потужність найбільшої у світі сонячної станції збільшать на 900МВт - до 2,8 ГВт.

Дозвіл на будівництво та експлуатацію п'ятої фази сонячного парку Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума запросило Управління електроенергії та водних ресурсів Дубая (DEWA), передає Хайтек+

Роботи з розширення розпочнуть у другому кварталі 2021 року.

П'ята черга потужністю 900 МВт повинна бути завершена у 2023 році, а до 2030 року передбачається наростити потужність СЕС до 5 ГВт.

"Сонячний парк реалізує "принцип потрійного прибутку", - заявляють керівники DEWA. - Економічний аспект покликаний збільшити інвестиції з боку приватних компаній, підтримати стійке зростання економіки в Дубаї і диверсифікувати ланцюжок поставок енергії, екологічний спрямований на зниження викидів вуглецю і підвищення ефективності у використанні природних ресурсів, соціальний повинен підтвердити прихильність DEWA принципам корпоративного управління та соціальної відповідальності, а також надати жителям Дубая нові робочі можливості для працевлаштування".

Перша черга сонячного парку Дубая була побудована в 2012 році, коли було встановлено 152 тис. фотоелектричних модулів загальною потужністю 13 МВт. За останні вісім років DEWA звела ще три черги потужністю 200 МВт, 800 МВт і 950 МВт. Таким чином, зараз СЕС має потужність 1,9 ГВт.

Уряд Обєднаних Арабських Еміратів обіцяє перетворити Дубай на місто з найменшим вуглецевим слідом протягом 30 років. На даний момент поновлювані джерела енергії забезпечують близько 7% потреб міста в електроенергії. До 2030 року ця цифра повинна зрости до 25%, а до 2050 року - до 75%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка