Портфелі з деревини – екологічна альтернатива шкірі

Зазвичай портфелі не можна вважати нешкідливими для навколишнього середовища, особливо, якщо вони виготовлені зі шкіри. З однієї сторони, у муках гинуть тварини, а з іншої – вимушені страждати люди, які обробляють шкіру, оскільки при виробництві часто не виконуються соціальні та екологічні стандарти. Для дублення застосовують такі канцерогенні хімікати, як хром III. Ще у 2012 році неурядова організація Human Rights Watch била тривогу, що шкідливі речовини від виробництва шкіри забруднюють навколишні населені пункти. Нідерландська фірма Rewraps вирішила зменшити навантаження на довкілля, тому розробила портфелі з відновлювальної сировини – дерева.

Tree Bag є не тільки водонепроникним, легким і вкрай стабільним, але й на 100% підлягає біологічному розпаду. Портфель повністю нейтральний для клімату, тому що для його виробництва застосовується виключно сировина із дерев. Зовнішній матеріал складається з кокосових волокон і смоли, а внутрішня сторона виготовлена з натуральної гуми. 

Ручка і замок створені з деревини волоського горіха, який виростили в збалансованих умовах згідно сертифікату Лісової опікунської ради (Forest Stewardship Council, FSC). 

Навіть нитки складаються з целюлози. Крім того, компанія забезпечує компенсацію емісій СО2, які виникають під час зшивання портфелів.

Ціни на сумки з деревини не відрізняються від інших елітних товарів: більша версія портфеля коштує 275 євро, маленька - 245 євро. За ці гроші можна отримати практичний продукт з нульовим екологічним слідом.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка