Поради щодо енергозбереження: 40 плакатів, доступні для скачування

Учасники громадської ініціативи «Energy Evolution. UA» створили понад 40 плакатів зі старими та новими порадами щодо енергозбереження.

Ощадно використовувати енергетичні ресурси українців закликають чотири різнокольорові серії постерів. Так, сині - мотивують до раціонального споживання газу, зелені – до економії електроенергії, а червоні та блакитні – змушують замислитись над марнотратством тепла та води.

Примітно, що кожну пораду учасники групи Energy Evolution.UA супроводжують статистичними даними, які не лише інформують про вигоду економії, а й спонукають провести власний експеримент. Зокрема, беруть за живе плакати «Використовуєш газ для нагріву води? Котел з електрозапалом буде вмикати газ лише тоді, коли потрібно», «Вимикай прилади з розеток. Зекономиш – 8% від рахунку», «Тепловтрати через відкриті двері та розбиті вікна у під’їзді становлять 5-15% від сумарних тепловтрат будинку» або «Закручуй кран, поки чистиш зуби. Ти заощадиш 900 літрів води у місяць».

Ініціатори кампанії Energy Evolution UA закликають еко-волонтерів та всіх свідомих українців розвішувати поради-плакати у офісах, публічних місцях та власних домівках, керуючись гаслом «Бережи енергію - збережи Україну!».

Всі плакати доступні для безкоштовного завантаження у гарній якості за посиланням https://drive.google.com/folderview…

У Energy Evolution UA запевняють, що енергозберігаючі заходи дозволять Україні економити до 185 млрд гривень та до 40% енергоносіїв щорічно.

Проект «Energy Evolution UA», який реалізується за експертної підтримки Національного екологічного центру України, покликаний розвивати в Україні культуру розумного споживання ресурсів та робить вагомий внесок в енергонезалежність країни. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: