Понад 70 країн зобов'язались зменшити кількість зіпсованих харчових відходів

Понад 70 країн зобов'язалися докласти значних зусиль для скорочення кількості харчових продуктів, які псуються в умовах недостатнього охолодження.

Відповідна угода була підписана у субботу, 9 листопада, на щорічній нараді Монреальського протоколу, яка відбувалась у Римі, пердає УП: Економічна правда. http://www.epravda.com.ua/news/2019/11/10/653539/

«Близько третини продовольства в світі опиняється на смітнику, - йдеться у повідомленні. - Якби продовольство було незалежною країною, то воно було б третім після США і Китаю джерелом парникових газів».

В розвинених країнах погане охолодження призводить до втрати близько 9% продуктів, а в країнах, що розвиваються, цей показник сягає близько 23%.

Кількість харчових продуктів, які псуються в результаті поганого охолодження погодилися скоротити, зокрема, США, Китай, а також країни Європейського Союзу, Африки та Азії.

В рамках угоди посадовці та експерти зобов’язалися працювати над регулюванням штучних хімічних речовин, що використовуються у системах охолодження і кондиціонування повітря, розробляти нові методи зберігання і транспортування продуктів.

Експерти кажуть, що поліпшення охолодження допоможе скоротити викиди парникових газів і шкідливих газів, які використовуються у системах охолодження і кондиціонування повітря.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: