Полтавські комунальники заробили на сортуванні сміття 2,6 млн. грн.

Полтавське комунальне автотранспортне підприємство за дев'ять місяців заробило 2 мільйони 600 тисяч гривень. Контейнери для роздільного збору сміття (скла, паперу та пластику) у Полтаві почали встановлювати в лютому цього року, повідомляє Рoltavske.tv.

Полтавське комунальне підприємство переобладнало та встановило 296 баків. Для придбання більшої кількості баків кошти вже заклали в бюджет.

«Комунальне підприємство заробило в результаті того, що почали сортувати сміття, відбирати — тобто тим самим зменшили навантаження на міське сміттєзвалище», — сказав Тарас Бойко, директор КАТП-1628.

За дев'ять місяців комунальне підприємство продало відсортованого сміття на понад 2,5 мільйонів гривень. Цього року в бюджеті міста передбачені кошти на придбання ще 900 контейнерів для сортування сміття.

«Потрібно розвивати цю галузь, з точки зору того, щоб створювались підприємства. Їм були якісь певні дотації. Це і, відповідно, податки, кошти в бюджет. Треба відходити від тіньового бізнесу та входити безпосередньо в систему», — прокоментувала Марина Самойлик, завідувачка кафедри екології, збалансованого природокористування та довкілля ПДАА.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: