Польський банк продає електрику з економією

Від 14 липня всі клієнти польського PlusBank, незалежно якими послугами банку користуються, можуть отримати цікаву опцію не фінансового класу – змінити постачальника електроенергії на Plusa і заощаджувати по рахунках за енергію до 75 у.о. (240 злотих).

Суть співпраці наступна:

- протягом року відбувається передоплата "пачки" електрики (напр. 200 кВт*год на місяць) по фіксованій ціні -  це стимулює не перевитрачати (економити) - непряма, але економія.
- зайві гроші, невикористані з оплаченої "пачки" залишаються в банку, що приносить відсотки на наступний  місяць 
- протягом року проходить кілька разів підвищення ціни (нехай 0,5-2%), а клієнт не збільшує оплату - ціна для нього стабільна
Банк повідомляє, що клієнти оплачують постійний абонемент за електрику, а невикористані і оплачені кіловат-години переводяться в злоті і переходять на наступні періоди або повертаються готівкою. На весь період контракту споживач отримує гарантію незмінної ціни енергії.

Читайте також: В Європі судять за енергетичну неефективність будинків

Разом з мережею Plus банк створив пакет послуг, котрий передбачає при купівлі телефону відкриття банківського рахунку з певними фінансовими вигодами від цього кроку – клієнт отримує регулярні знижки. Тепер до сервісу банку приєднано ще можливість купувати енергію.
Електрика буде продаватися місячними «пакетами», з котрих найменший має 100 кВт*год на місяць, а найбільший 2000 кВт*год. Підтримується незмінна ціна енергії протягом терміну угоди, що дозволить заощадити в певні періоди, коли підвищується ціна електрики, а плата проводиться звичайним помісячним платежем.

Читайте також: Україні потрібен не інший постачальник газу, а зміна власної свідомості
Банк, традиційно, має ряд додаткових заохочень, завдяки котрим його клієнти отримують певні бонуси при користуванні послугами, що дає економію фінансів і в цьому випадку.  
Подібна система працює в Угорщині, за допомогою Magyar Telekom,  де цим способом економії користуються понад 150 тис. осіб.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка