Польський стартап створив модульні «сонячні» контейнери

Польський стартап MOVEit розробив серію мобільних сонячних установок, які легко переміщуються і розгортаються на потрібному місці в автоматичному режимі. Одне з таких рішень засноване на використанні 20-футового морського контейнера, повідомляє ЦТС.

«Сонячні контейнери розроблені таким чином, щоб максимально спростити експлуатацію. Вони засновані на 20-футовому морському контейнері. Ефективна гідравлічна система допомагає швидко підготувати Solar до роботи. Таке рішення – відмінний захист чутливих сонячних батарей від штормів, вандалізму і всіляких загроз», – пояснюють у польській компанії.

2.jpg

Мобільні комплекси сонячних батарей, серед іншого, можуть використовуватися для забезпечення об’єктів електроенергією під час проведення дорожніх робіт.

Відзначається, що один оператор може підготувати комплекс сонячних батарей, що вміщаються в контейнері, з пульта дистанційного керування.

Сонячний контейнер в різних модифікаціях може розгортатися як з напівпричепа, так і встановлюватися окремо з використанням підрамника, який управляється набором гідравлічних приводів і електродвигунів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка