Польські інвестори збудують на Рівненщині вітроелектростанцію

Інвестори з польського міста Волув збудують вітроелектростанцію в Дубно Рівненської області. На сесії Дубненської міськради полякам надали в оренду землю на 25 років, інформує РадіоТрек.

Польський Волув є побратимом рівненського міста Вараш, тому поляки спершу хотіли встановити вітряки там. Однак місцевість і природні умови Дубно підійшли краще, тому інвестори звернулися до місцевої влади з проханням виділити землю під будівництво вітроелектростанції.

«Їм виділили вісім ділянок, де має бути вісім вітряків. На Шибиній горі: як у місто в’їжджати – найвища точка. Там є достатньо місця і вони будуть там їх встановлювати. Місто матиме вигоду з оренди землі: з 1 гектара 40 тисяч гривень на рік. Крім того, це енергобезпека країни та міста, – сказав заступник міського голови Дубна Руслан Мосійчук». 

Електроенергію від вітрогенераторів віддаватимуть у загальну мережу за «зеленим» тарифом. Зараз інвестори готують відповідні документи на землю, а після цього зможуть приступити до зведення вітроелектростанції, яка буде першою на Рівненщині.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка