Польща все сильніше підсідає на газову голку

Протягом останніх тижнів наступило значне пришвидшення розвитку газової енергетики Польщі. Плани енергетичних компаній передбачають будівництво газових електростанцій і теплоелектростанцій  на загальну потужність біля 5729 МВт. Якась частина проектів залишиться тільки на папері, але реалістичних реалізацій може бути на 4083,6 МВт. 

Вже тепер триває будівництво двох газово-парових блоків. В Стальовій Волі збудують блок потужністю 450 МВте і 240 МВт спільними зусиллями  Tauron Polska Energia і PGNiG. Попередні плани передбачали введення цього блоку в дію під кінець другого кварталу 2015 року, але будова запізнюється на кілька місяців. 

Другим газово-паровим блоком є потужність 463 МВт у Вроцлавку, котру будує PKN Orlen. Початок експлуатації намічено на грудень 2015 року.

Всі організації, котрі вже будують блоки в Стальовій Волі і Вроцлавку планують будівництво наступних газово-парових потужностей. Є плани встановлення блоку на електростанції Łagisza, де потрібен проект, будівництво, запуск і передача до експлуатації – в формі «під ключ». Новий газово-паровий блок, котрий буде працювати на природному газі, має мати  400-500 МВте і 250 МВтт. Запустити новий блок передбачають в 2017 році.

На початку 2019 року може бути введено в дію газово-паровий блок, котрий буде працювати на природному газі і буде мати  420-490 МВте і 250 МВтт на електростанції  Żerań у Варшаві. А в Плоцку може запрацювати потужність 596 МВте, до чого докладуться фірми Siemens AG i Siemens sp. z o.o., з якими укладено контракт на виконання робіт «під ключ» з 12-річним сервісом. Вартість будови 372 мільйони доларів і 85 мільйонів доларів передбачено на сервіс. 

У вересні закладено перший камінь в будову ще одного газово-парового блоку 138 МВте і 90 МВтт. Фірма Siemens виконає роботи за 196 мільйонів доларів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка