Польща розробляє проекти морських вітропарків загальною потужністю 3445МВт

У Польщі мають намір побудувати у Балтійському морі вітроелектростанції загальною потужністю 3 445МВт.

Проекти шельфових ВЕС розроблятиме найбільша державна генеруюча компанія країни Polska Grupa Energetyczna (PGE), передає ruscable

Вітроелектростанцію Baltica 1 потужністю 900 МВт планується встановити у польській акваторії Балтійського моря приблизно у 80 км від узбережжя. Нещодавно системний оператор Польщі Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) випустив умови підключення до національної електричної мережі шельфової ВЕС Baltica 1.

PGE в даний час розробляє графік реалізації проекту. Розробка технічних умов підключення ВЕС Baltica 1 до передавальної мережі, що включають у тому числі визначення пропускної здатності електричних зв'язків та інвестиції PGE і PSE у розвиток мережевої інфраструктури, а також необхідні домовленості про ці інвестиції з регулятором в енергетиці Польщі Energy Regulatory Office є найважливішим етапом проекту. Після завершення формування бюджету проекту буде підписано контракт з PSE про будівництво електричного з'єднання і почнуться екологічні та морські дослідження.

Введення в експлуатацію ВЕС Baltica 1 планується після 2030 року.

PGE також розробляє проекти шельфових ВЕС Baltica 2 потужністю 1 500 МВт і ВЕС Baltica 3 потужністю 1 045 МВт, які планується побудувати у 35 км від північного узбережжя Польщі, і для яких у січні 2020 року були отримані екологічні дозволи на будівництво. Введення в експлуатацію обох ВЕС очікується до 2030 року.

Реалізація проектів будівництва шельфових ВЕС у Балтійському морі сприятиме досягненню 21% частки ВДЕ у загальній структурі енергоспоживання Польщі після 2030 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка