Польща отримала 3,3 млрд євро на боротьбу із забрудненням довкілля

Міністерство фондів і регіональної політики Польщі отримало 14,7 млрд злотих(3,31 млрд євро) на боротьбу із забрудненням навколишнього середовища.

Зокрема, гроші були витрачені, на розвиток інфраструктури управління відходами та водно-стічних вод, протидію скороченню біорізноманіття або підвищення стійкості до кліматичних змін, передає polskieradio

Ці гроші були витрачені, зокрема, на розвиток інфраструктури управління відходами та водно-стічних вод, протидію скороченню біорізноманіття або підвищення стійкості до кліматичних змін.

Крім того, Міністерство фондів і регіональної політики виділило 1,1 млрд злотих, близько 247 млн євро, на проекти, пов'язані з міським озелененням. Відзначається, що зелені насадження поглинають забруднене повітря і вуглекислий газ з атмосфери. Це також має важливе значення для комфорту життя місцевих жителів.

Відомство також фінансує проекти, пов'язані із захистом видів і місць проживання, що знаходяться під загрозою зникнення, або підвищення рівня обізнаності суспільства про охорону навколишнього середовища і біорізноманіття. Міністерство також підтримує інвестиції у національні парки.

"Від хорошого стану навколишнього середовища залежить наше майбутнє, - підкреслює міністр фондів і регіональної політики Малгожата Яросиньська-Єдинак. - Тому кошти ЄС ми інвестуємо не тільки у великі інфраструктурні проекти, які стимулюють економіку, а й в екологічну діяльність».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка