Половина електромобілів у світі припадає всього на 25 міст

Майже половина всіх електричних легкових автомобілів зосереджені у 25 містах світу. За даними International Council on Clean Transportation, ці 25 міст складають лише 12% світових продажів автомобілів, передає Іnsideevs.com.

Найбільше автівок на електротязі знаходиться в 11 містах Китаю (Пекін, Чанша, Чунцин, Гуанчжоу, Ханчжоу, Циндао, Шанхай, Шеньчжень, Тяньцзінь, Ухань та Чженчжоу), 6-ти європейських містах – Лондон (Англія), Париж (Франція), Амстердам (Нідерланди), Берген і Осло (Норвегія), Стокгольм (Швеція), 6-ти містах США – Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Сан-Дієго, Сан-Франциско, Сан-Хосе та Сіетл та двох містах Японії – Токіо і Кіото.

Ринок електричних автомобілів прискорюється, зокрема світові продажі електромобілів зросли більш ніж на 50% з 2016 року до приблизно 1,2 мільйонів доларів у 2017 році. Найбільше зростання відбулося в Китаї, де знаходиться половина світового ринку електроенергії та 11 з 25 міст із найбільшою кількістю електрокарів. Найважливіші міста, такі як Пекін і Шанхай, запровадили політику стимулювання та пільг для електричних транспортних засобів, щоб одночасно вирішувати проблеми заторів і якості повітря.

Ключовим чинником зростання ринку електромобілів є розвиток інфраструктури. Країни-лідери в цьому напрямку використовують багатогранні стратегії, спрямовані на стимулювання інвестицій в інфраструктуру.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка