Поблизу Ірпеня за 3 дні побудували будинок із соломи

Нещодавно у Ірпені за європейською каркасною технологією всього за 1 день змонтували будинок із соломи, площею 60 кв. м. Ще два дні знадобилося для встановлення даху та перекриття. Однак, не зазначається час, необхідний на проведення електромереж, сантехніки та водопостачання, повідомляє ресурс eco-bud.com.


Підкреслюється, що на сьогодні будинок із соломи - це не просто каркас з тюками, це сучасний будинок, який зводиться з солом'яних панелей, що дають можливість суттєво знизити трудомісткість робіт по установці, збільшити швидкість зборки конструкції і зменшити витрати на будівництво оселі. 

Солом’яні панелі представляють собою дерев’яний каркас, в яких щільно запресовується солома за допомогою спеціального гідравлічного преса. Далі солом’яні панелі скручуються між собою за допомогою шуруповерта, і виходить готовий каркас для дому. Для виготовлення каркаса використовується сухий брус, який шліфується з чотирьох сторін, після чого він стає ідеально рівним. У підсумку, при складанні будинку це забезпечує точне стикування панелей. На штукатурку будинку пішов ще місяць.


Перший поверх будинку оброблений декоративною штукатуркою, другий — дерев’яною вагонкою. При зовнішній обробці була використана цементна штукатурка, яка не пропускає вологу. Хоч у правилах проектування будинків з соломи не рекомендується робити двоповерхових будівель, але в цілому будинок виглядає цілком красиво і сучасно.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: