Планується встановити гігантський теплоакумулятор для міста

Розроблений попередній проект для столиці Баварії, міста Мюнхен, де має бути реалізована концепція місцевого теплозабезпечення за допомогою сезонного акумулятора тепла.

3.JPG

Ця система призначена для забезпечення нової забудови недалеко від Олімпійського парку. В цьому районі була запланована переважно багатоповерхова забудова загальною площею 26600 м2 з низьким енергоспоживанням.

2.JPG

Протягом року необхідно виробити 2000 МВт тепла для забезпечення житлового масиву.  На 50% цієї потреби будуть працювати сонячні колектори. Для цього, на дахах будинків планують встановити 2700 м2 колекторів. Влітку вони будуть перетворювати енергію сонця в тепло гарячої води акумулятора, підвищуючи його температуру. В міжсезоння ця гаряча вода буде використана для догрівання будівель.

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

Комплексна система обігрівання цих будівель включає, крім бака-акумулятора, ще й теплові помпи. Гігантський акумулятор буде вміщувати 6 млн. л води.


Проект розробляється на основі довготривалої програми зниження шкідливих викидів від діяльності традиційних систем обігрівання при спалюванні палива. Зменшення викидів в проекті буде досягнено на рівні 160 т СО2. Фінансування передбачається від федерального бюджету.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка